Aktiivsete ainetundide baaskoolituse jätkupäev TALLINNAS (I grupp- klassiõpetajad)

Info

Liikuma Kutsuva Kooli klassiõpetajatele suunatud aktiivsete ainetundide baaskoolitus koosneb kahest koolituspäevast. 17. novembril ootame TALLINNASSE koolitusele kõiki neid, kes võtsid osa esimesest koolituspäevast, mis toimus Tallinnas 28. septembril. Jätkukoolitusel jagame uusi lihtsaid võtteid kuidas klassiõpetajad saavad oma ainetunde aktiivsemaks muuta. Kuulame muljeid, kuidas on läinud esimesed aktiivsete tegevuste katsetused koolides. Loomulikult teeme ka teisel koolituspäeval mitmed aktiivsed tegevused ise läbi ning rikastame koolituspäeva liikumispausidega. Jätkukoolituspäevast ei puudu kindlasti ka õuesõppe osa.

Toimumisaeg: 17.11.2021 kell 10:00 kuni 15:30

Asukoht: TALLINN