Liikuma Kutsuva Kooli põhimõtteid rakendavaid koole on juba päris palju. Siin lehel jagame nende kogemusi ja tegemisi.

Kooli päevakava muutmine – Päivi Märjamaa

Puhja Kooli juht Päivi Märjamaa räägib oma kooli kogemustest õppimist, liikumist ja koolirõõmu toetava tunniplaani loomisel

Õuesõpe – Pille Eha

Õpetaja Pille Eha, kes annab Koeru Keskkoolis matemaatikatunde, räägib videos, mida head on õuetundide korraldamine temale ja ta õpilastele kaasa toonud.

Liikuma kutsuv koolikultuur – Sigrid Tilk

Muraste Kooli liikumisõpetuse õpetaja, kooli vunktiimi eestvedaja ja koolitaja Sigrid Tilk räägib oma kooli kogemuse põhjal, mida head teeb see, kui arendada liikuma kutsuvat koolikultuuri.

Mis on Liikuma Kutsuv Kool? – Jevgenia Kirsanova

Jevgenia Kirsanova, kes õpetab Narva Kreenholmi Gümnaasiumis eesti keelt ja töötab värskelt ka koolitajana, tutvustab selles videos Liikuma Kutsuva Kooli programmi ja oma kogemust sellega. Video on vene keeles.

Kehalisest kasvatusest liikumisõpetuseks – Sigrid Tilk

Muraste Kooli liikumisõpetuse õpetaja, kooli vunktiimi eestvedaja ja koolitaja Sigrid Tilk tutvustab liikumisõpetust.