Liikuma Kutsuvate Koolide üheks sihiks on, et õpilased saaksid vahetundides nii koolimajas kui hoovis aktiivselt aega veeta. Et selleks paremad võimalused oleks, teeb Tartu Ülikooli liikumislabor koostööd koolitajatega, kes viivad läbi aktiivse vahetunni, mängujuhi ja mentorite koolitusi ja töötube.

Mida koolitajad pakuvad?
– rikkaliku ja mitmekülgse mänguvaramuga ja kasulike juhtimisnippidega mängujuhikoolitused teie kooli aktiivsetele õpilastele;
– mängujuhtidele toeks olevate ja nende tegevust koordineerivate nn mentorite koolitamise, kelle abil saab mänguvahetundide süsteemi muuta jätkusuutlikumaks.

Samuti saate koolitajaid kutsuda jagama soovitusi ja nõu, kuidas mänguvahetundide süsteem koolis paremini käima tõmmata ja kuidas käivitada mängujuhtide huviring.

Meie vahetunnikoolitajad on valmis tulema teie soovitud koolitusi läbi viima koolipõhiselt kui ka suuremale ringile – näiteks vallas või linnas tegutsevatele huvijuhtidele ja noorsootöötajatele. Hinnapakkumiste saamiseks ja täpsustavate küsimuste esitamiseks võtke nendega julgelt ühendust.

Mida koolitust tellides silmas pidada?

– mängujuhtide ja mängujuhtide juhendajate koolitused on tasulised. Koolituse hind sõltub grupi suurusest ja koolituse asukohast, täpsed tingimused lepitakse kokku otse koolitajaga.