Liikuma Kutsuva Kooli programmi arendamisesse on TÜ Sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi liikumislabor kaasanud mitmed parnerid nii Tartu Ülikoolist kui ka väljastpoolt.

TÜ liikumislabor

Merike Kull, PhD Labori juhataja
merike.kull@ut.ee

Laura Paide
labori tegevuste assistent
Laura.Paide@ut.ee

Kristi Vaher, BA
aktiivsed ainetunnid
aktiivsed vahetunnid
vaher.kristi@ut.ee

Liis Süda, MSc
aktiivsed vahetunnid
liikumisandurite laenutus
ideepank
liis.suda@ut.ee

Leene Korp, MSc
teaduskommunikatsioon
aktiivne koolitee
leene.korp@ut.ee

Liikumislabori kontakt:
Telefon: 519 22 440
Aadress: Ujula 4, Tartu 51005
E-post: liikumislabor@ut.ee

Maarja Kalma, MSc
võrgustiku juht
aktiivsed ainetunnid
maarja.kalma@ut.ee

Reelika Kiivit, BA
aktiivsed ainetunnid,
aktiivsed vahetunnid
reelika.kiivit@ut.ee

Kerli Mooses, PhD
uuringud
IT arendused
kerli.mooses@ut.ee

Henri Tilga
Uuringud
Henri.Tilga@ut.ee

Britta Sool
Kommunikatsioon
brittasool@gmail.com

Koostööpartnerid

Triin Vihalemm, PhD TÜ Ühiskonnateaduste instituut
triin.vihalemm@ut.ee

Sirje Aher Lepinguline koostööpartner
sirje@hared.ee

Marko Uibu, PhD TÜ Ühiskonnateaduste instituut
marko.uibu@ut.ee

Georg Aher Lepinguline koostööpartner
georg@hared.ee

Lisaks on projekti arendustöösse kaasatud mitmed kolleegid TÜ Sporditeaduste ja füsioteraapia instituudist