KONTAKT

Liikuma Kutsuva Kooli programmi arendab ja viib üheskoos koolidega ellu spordi- ja füsioteraapia instituudis tegutsev Tartu Ülikooli liikumislabor.

Lisaks väiksemale liikumislabori tiimile on Liikuma Kutsuva Kooli programmi ja võrgustiku arendamise, rakendamise ja toega seotud terve hulk eksperte, praktikuid, koolitajaid nii Tartu Ülikooli teistest üksustest kui mujalt.

Liikuma Kutsuva Kooli ainetunnikoolitajad leiad lehelt www.liikumakutsuvkool.ee/koolitajad.

Liikumislabori üldkontakt:
Telefon: 519 22 440
Aadress: Ujula 4, Tartu 51005
E-postliikumislabor@ut.ee
Merike Kull
liikumislabori juhataja
merike.kull@ut.ee
5176949
Maarja Kalma
võrgustiku juht
maarja.kalma@ut.ee
Riina Järvela
projektijuht
riina.jarvela@ut.ee
Laura Paide
võrgustiku sündmuste korraldamine
koostöö KOVidega

laura.paide@ut.ee
Leene Korp
kommunikatsioon
leene.korp@ut.ee
5046403

Kertu Jukkum
meediasuhted
kertu.jukkum@ut.ee
kertu.jukkum@paulaluks

AKTIIVNE AINETUND

Maarja Kalma
aktiivsete ainetundide arendamine ja koolitused
maarja.kalma@ut.ee
Katrin Mägi
aktiivsete ainetundide arendamine ja koolitused
katrin.magi@ut.ee
Reelika Kiivit
aktiivsete ainetundide arendamine ja koolitused
reelika.kiivit@ut.ee

AKTIIVNE VAHETUND

Kristi Vaher
aktiivsete vahetundide arendamine ja mängujuhtide koolitamine
vaher.kristi@ut.ee

AKTIIVNE KOOLITEE

Leene Korp
aktiivse koolitee arendamine
leene.korp@ut.ee

LIIKUMISÕPETUS

Maret Pihu
liikumisõpetus
Maret.Pihu@ut.ee

LIIKUMISLABORI UURINGUD

Evelin Mäestu
liikumislabori uuringud
evelin.maestu@ut.ee
Eva-Maria Riso
liikumislabori uuringud ja sammulugejate laenutus
eva-maria.riso@ut.ee

KOOSTÖÖPARTNERID

Arendus, teadus ja kommunikatsioon

Triin Vihalemm
TÜ ühiskonnateaduste instituut
triin.vihalemm@ut.ee
Marko Uibu
TÜ ühiskonnateaduste instituut
marko.uibu@ut.ee

Liikumisõpetuse arendamine ja koolitused

Sigrid Tilk
Muraste Kool
sigrid.liikumisopetus@gmail.com

Karin Vassil
Kostivere Kool
karin.liikumisopetus@gmail.com