Õuesõppenädala eesmärk on suunata õppetöö klassiruumist koolihoovi, kooli lähedal asuvatesse parkidesse ja kaugõppeolukorras ka koduõue. Paljud osalenud õpetajad jäädvustasid tegevusi fotode ja lühikeste kirjeldustena virtuaalsele seinale Padleti keskkonnas (õuesõppepäevad kevadel 2021, sügisel 2021 ning õuesõppenädalad kevadel 2022 ja sügisel 2022).

Õues õppimise korraldamiseks leiate hulgaliselt ideid Liikuma Kutsuva Kooli Facebooki grupist, kus oma mõtteid aktiivseteks ainetundideks ja õuesõppeks jagavad igapäevaselt võrgustiku koolid ise. Lisaks leidub seal kindlasti ka eelnevate õuesõppepäevade meetodinupukesi.

Uurige ka Liikuma Kutsuva Kooli kodulehe ideepanka, Tartu Ülikooli liikumislabori koolitusi ja suhelge oma kolleegidega, sest koostegemine pakub kindlasti lisarõõmu!

“Õue õppima” kevad 2021

Made with Padlet