Aastatel 2020-2023 toimuvad Liikuma Kutsuva Kooli arendus- ja rakendustegevused projekti “Kooliõpilaste liikumisaktiivsuse toetamine” raames, mida rahastatakse Euroopa Majanduspiirkonna programmist 2014–2021. Projekti kaasrahastaja on Sotsiaalministeerium ning omafinantseerija Tartu Ülikool.

Meie koolitused ja sündmused

{{ month.name }}

{{ get_dates(event) }} {{ event.data.post_title }}

Ürituse tüüp: {{ event.meta._event_type_value_key[0] }}

Toimumisaeg: {{ get_date_time_info(event) }}

Asukoht: {{ get_location_info(event) }}

Registreerumine: {{ event.meta._registration_if_open_value_key[0] }}

Registreerumisperiood: {{ get_registration_time_info(event) }}

Osalejate piirarv: {{ event.meta._participant_limit_value_key[0] }}

Osalejate piirarv: Puudub

Kontakt: {{ get_contact_info(event) }}

Töötoad ja seminarid teie koolis või üritustel

Täienduskoolitusi liikumisvõimaluste toetamiseks ainetunnis saab alates 2022. aasta kevadest tellida oma kooli meie hea partneri Tartu Ülikooli haridusinnovatsiooni keskuse kaudu. Valikus on kümme erineva pikkuse ja teemaga täienduskoolitust õpetajatele. Koolituse läbimisel väljastatakse osalejatele Tartu Ülikooli digitaalne tõend.

Kui te aga täienduskoolituste seast endale sobivat koolitust ei leia või olete huvitatud hoopis inglise- või venekeelsetest seminarist, lühikesest töötoast, sissejuhatusest õuesõppesse või hoopis millestki muust, siis saate võtta otse ühendust meie aktiivsete ainetundide koolitajatega ning omavahel kokku leppida nii koolituse/töötoa fookuse, grupi suuruse kui formaadi.

Aktiivse vahetunni, mängujuhtide ja mentorite koolitusi ning töötubasid viivad läbi meie vahetunnikoolitajad.

Üleminekuks liikumisõpetuse uuele ainekavale pakume omavalitsustele, koolidele ja õpetajatele võimalust tellida erinevaid liikumisõpetuse koolitusi.

Kui soovite kutsuda liikumislaborit esinema teie korraldatud üritusele, siis kirjutage liikumislabor@ut.ee

Liikuma Kutsuva Kooli ABC

“Liikuma Kutsuva Kooli ABC” annab ülevaate, kuidas Eesti koolid toovad liikumisaktiivsust ja heaolu tundi ja vahetundi nii koolimajas kui -õues, kuid kaugõppe ajal muidugi ka kodus. Seminari viib läbi Tartu Ülikooli liikumislabori tiimiliige ja Liikuma Kutsuvate Koolide võrgustiku juht Maarja Kalma. Head järelevaatamist!

Seminar toimus 15. märtsil 2021. aastal.

Käesoleval lehe koolituskalendri ja registreerimissüsteemi disainisid Tartu Ülikooli tudengid õppeaine Tarkvaraprojekt (LTAT.05.005) raames.