Aastatel 2020-2023 toimuvad Liikuma Kutsuva Kooli arendus- ja rakendustegevused projekti “Kooliõpilaste liikumisaktiivsuse toetamine” raames, mida rahastatakse Euroopa Majanduspiirkonna programmist 2014–2021. Projekti kaasrahastaja on Sotsiaalministeerium ning omafinantseerija Tartu Ülikool.

Nakkusohutus meie sündmustel ja seminaridel

Oma ürituste kavandamisel lähtume riigis ja Tartu Ülikoolis kehtestatud nõuetest.

Liikuma Kutsuva Kooli seminaridel ja üritustel kontrollime Covid-tõendit. Kõigil osalejatel tuleb seminarile saabudes esitada isikut tõendava dokumendiga ka kehtiv tervisetõend kas vaktsineerimiskuuri läbimise või Covid-19 läbipõdemise kohta.

Palume seminarile kohale tulla ainult tervena ja olla valmis hoidma teistega distantsi. Siseruumis kasutame kaitsemaske.

Olenevalt nakkuse levikust ning riigi ja Tartu Ülikooli nõuetest võivad sündmustel osalemise tingimused muutuda!

Koolitused ja sündmused

{{ month.name }}

{{ get_dates(event) }} {{ event.data.post_title }}

Ürituse tüüp: {{ event.meta._event_type_value_key[0] }}

Toimumisaeg: {{ get_date_time_info(event) }}

Asukoht: {{ get_location_info(event) }}

Registreerumine: {{ event.meta._registration_if_open_value_key[0] }}

Registreerumisperiood: {{ get_registration_time_info(event) }}

Osalejate piirarv: {{ event.meta._participant_limit_value_key[0] }}

Osalejate piirarv: Puudub

Kontakt: {{ get_contact_info(event) }}

Liikuma Kutsuva Kooli ABC

“Liikuma Kutsuva Kooli ABC” annab ülevaate, kuidas Eesti koolid toovad liikumisaktiivsust ja heaolu tundi ja vahetundi nii koolimajas kui -õues, kuid kaugõppe ajal muidugi ka kodus. Seminari viib läbi Tartu Ülikooli liikumislabori tiimiliige ja Liikuma Kutsuvate Koolide võrgustiku juht Maarja Kalma. Head järelvaatamist!

Ettekande slaidid leiate siit. Seminar toimus 15. märtsil 2021. aastal.

Töötoad ja seminarid mujal

Kui soovite koolipõhist koolitust või soovite, et viiksime läbi loengu või töötoa teie korraldatud üritusel, siis kirjutage meile liikumislabor@ut.ee Päringus palume ära tuua: millisele sihtrühmale te töötuba soovite, palju on osalejaid, samuti kus ja millal sündmus toimub.

Käesoleval lehel näete uut koolituskalendrit ja registreerimissüsteemi, mille disainisid Tartu Ülikooli tudengid õppeaine Tarkvaraprojekt (LTAT.05.005) raames. Kui märkate midagi, mis vajaks veel täiendamist, siis palun andke meile sellest teada siin.