Tartu Ülikooli liikumislaboriga teeb koostööd terve rida suurepäraseid aktiivsete ainetundide koolitajaid, keda saab kutsuda tegema ettekandeid ja viima läbi pikemaid ja lühemaid, üldisemaid ja üksikasjalikumaid koolitusi ja töötube.

Liikuma Kutsuva Kooli ainetunnikoolitajate seas on mitmekesise taustaga inimesi. On klassi-, humanitaar-, ajaloo- ja keeleõpetajaid, kelle jaoks on liikumisvõimalused koolis olnud õpetajana südameasi ning kes katsetavad aktiivsete ainetundide nippe koos õpilastega igapäevases koolielus.

Õpetajate lisaks on ka neid inimesi, kel on hoopis koolitaja või tervisedendaja taust ja kes on Liikuma Kutsuva Kooli teemadega tegelemiseni jõudnud enda jaoks olulistele väärtustele rakendust otsides ja liikumislabori koolitajate baaskoolitusel kaasa lüües.

Nii või naa – meie aktiivsete ainetundide koolitajad on valmis oma koolituskohvrid pakkima ja kokku lepitud ajal teie kooli või omavalitsusse seminari või töötuba tegema tulema.

Hinnapakkumiste saamiseks täpsustavate küsimuste esitamiseks võtke nendega julgelt ühendust.

Lisaks on võimalik oma kooli tellida erineva pikkuse ja sisuga täienduskoolitusi aktiivsete ainetundide teemal meie hea partneri Tartu Ülikooli haridusinnovatsiooni keskuse kaudu. Valikus on kaheksa erineva pikkuse ja teemaga täienduskoolitust. Koolituse läbimisel väljastatakse osalejatele Tartu Ülikooli digitaalne tõend.