Liikuma Kutsuva Kooli vapp on metallist tähis või silt, mille saab kinnitada kooli välisukse kõrvale ja mis annab märku kõigile saabujaile, et tegu on Liikuma Kutsuva Kooliga.

Kas teie kool võiks taotleda Liikuma Kutsuva Kooli vappi? Jah, kindlasti, kui olete süsteemseid muudatusi ellu viiv Liikuma Kutsuv Kool, kes on valmis kandma auga Liikuma Kutsuva Kooli vappi ning oma kogemusi teistega jagama.

Liikuma Kutsuva Kooli vapiavaldus

Vapiavaldust saavad esitada kõik koolid, kes on võrgustikus olnud vähemalt ühe aasta ning tunnevad, et on teel Liikuma Kutsuvaks Kooliks olulisi edusamme teinud.

Avalduses palume teil vabas vormis kirjeldada, mida on teil õnnestunud ära teha ja milliseid õppetunde olete Liikuma Kutsuvaks Kooliks kujunemisel saanud. Võrgustikus olemise suur väärtus seisneb oma kogemuste jagamises ja üksteise toetamises, mistõttu palume tuua välja teemad ja kogemused, mida olete valmis teiste koolidega jagama.

Liikuma Kutsuva Kooli vapi sooviavalduste vastuvõtt 2022. aastal on lõppenud. Järgmine sooviavalduste tähtaeg on 15. mai 2023. aastal. Sooviavalduse palume saata aadressil liikumislabor@ut.ee.

Liikuma Kutsuva Kooli vapiplaadid toimetame koolideni augusti lõpus, et saaksite õppeaasta uut algust tähistada vapi paigaldamisega oma koolihoonele.

Vapiavaldust saab esitada igal aastal. Sooviavalduse vaatab üle TÜ liikumislabori komisjon.

Sooviavalduse vormi leiate siit.

Millistel koolidel on juba vapp

2018. aastal said esmakordselt Liikuma Kutsuva Kooli vapi endale programmi pilootkoolid : Anna Haava nim Pala Kool, Antsla Gümnaasium, Nõo Põhikool, Rõuge Põhikool, Tallinna Kuristiku Gümnaasium, Tartu Descartes’i Kool, Tartu Erakool, Tartu Mart Reiniku Kool, Tartu Tamme Kool ja Võru Kreutzwaldi Kool.

2020. aastal said vapid kolm kooli Elva Gümnaasium, Puhja Kool ja Jüri Gümnaasium, kes andsid piduliku vande ning süütasid üheskoos lõkke Liikuma Kutsuva Kooli sügisseminaril Käärikul.

2022. aasta vapiavalduste vastuvõtt on lõppenud. Peagi avaldame siin koolide nimed, kes sel aastal Liikuma Kutsuva Kooli vapid saavad.