Aastate jooksul oleme liikumislaboriga külastanud ligi 200 Eesti kooli ning teinud alati ka fotosid kooli liikuma kutsuvatest elementidest, olgu need siis klassides, koridorides, aulas, saalis, võimlas või hoovil. Ka oleme paaril korral korraldanud pildistamissessioone, kutsunud fotograafe Liikuma Kutsuva Kooli üritustele ning hoidnud pilku peal ka avalikul ruumil. Selle kõige tulemusena on meil tuhandeid inspireerivaid fotosid.
Et seda inspiratsiooni jagada, panime kokku kaks fotokogumikku. Kogumikest leiate pilte mööblist, ruumist ja kõigsugustest suurematest ja väiksematest vahenditest, mis muudavad kooliruumi ja koolihoovi liikuma kutsuvamaks.

Albumites on ideid ainetundidesse, vahetundidesse, liikumisõpetusse ja aktiivse koolitee toetamiseks ning iga pildi juurest leiab väikese täpsustava kommentaari.

Mööbel, ruum ja vahendid koolimajas:

Mööbel, ruum ja vahendid kooliõues

Fotode autorid: Reelika Kiivit, Merike Kull, Maarja Park, Kadi Rutens, Karmen Moont, Katrin Mägi, Getter Marie Lemberg, Evelin Mäestu, Maret Pihu, Laura Paide, Liis Süda, Janno Preesalu, Maero Pukk, Keit Kangro, Martin Bek, Sven Začek, Leene Korp.