Aktiivsete ainetundide baaskoolituse jätkupäev TALLINNAS (III grupp- II/III KA aineõpetajad)

Info

Liikuma Kutsuva Kooli II ja III kooliastme aineõpetajate aktiivsete ainetundide baaskoolitus koosneb kahest koolituspäevast. 23. novembril ootame TALLINNASSE koolitusele kõiki neid, kes võtsid osa esimesest koolituspäevast, mis toimus Tallinnas 6. oktoobril. Jätkukoolitusel jagame uusi lihtsaid võtteid kuidas ainetunde aktiivsemaks muuta. Kuulame muljeid, kuidas on läinud esimesed aktiivsete tegevuste katsetused koolides. Loomulikult teeme ka teisel koolituspäeval mitmed aktiivsed tegevused ise läbi ning rikastame koolituspäeva liikumispausidega. Jätkukoolituspäevast ei puudu kindlasti ka õuesõppe osa.

Toimumisaeg: 23.11.2021 kell 10:00 kuni 15:30

Asukoht: TALLINN