Liikumisõpetuse inspiratsioonipäev TARTUS

Registreerumine

Vabu kohti: 50+

Info

Head liikumisõpetuse ja kehalise kasvatuse õpetajad!  Kas soovite end paremini kurssi viia värskelt vastu võetud kehalise kasvatuse/liikumisõpetuse ainekavaga ja teada saada, kuidas toetada õpitulemuste saavutamist ainekava viies valdkonnas?  TÜ liikumislabor kutsub teid liikumisõpetuse inspiratsioonipäevale praktiliste töötubade, põnevate ettekannete ja aruteludega. Liikumisõpetuse inspiratsioonipäeval on võimalik osaleda praktilistes töötubades, kuulata põnevaid ettekandeid ning osaleda aruteludes. Täpsem info lähiajal.                 Liikumisõpetuse inspiratsioonipäev viiakse läbi Euroopa majanduspiirkonna programmist 2014-2021 toetatud projekti "Kooliõpilaste liikumisaktiivsuse toetamine" raames.

Toimumisaeg: 24.11.2023 kell 09:30 kuni 17:30

Asukoht: Tartu