4. novembril toimub taaskord Liikuma Kutsuva Kooli õuesõppepäev! Seekord on teemaks “ÕUESÕPPES ON SÜGISE HÕNGU!”

Nii nagu kevadel, on ka sügisese õuesõppepäeva eesmärk suunata õppetöö klassiruumist koolihoovi ning kooli lähedal asuvatesse parkidesse ning hiljem läbi kogemuste jagamise saada julgust ja ideid juurde ikka järgmisteks õuetundideks.

Kuidas osaleda?

Registreerige õuesõppepäevale oma klass või kogu koolipere siinsamas meie lehel. Planeerige õppetöö 4. novembriks õue. Suunake sellel päeval lapsi õue tegutsema kas mõnes üksikus tunnis või hoopis terveks koolipäevaks.

Kindlasti kaasake ka neid õpilasi, kes peavad sellel päeval olude sunnil kaugõppel olema.

Jagage rõõmu!

Selleks, et ka teised saaksid osa teie õues veedetud koolipäevast, jäädvustage õues õppimist ning laadige oma tegevuste kirjeldused, materjalid, fotod, kogemused jms selle päeva jaoks loodud virtuaalsele seinale Padleti keskkonnas

Lisaks jagage rõõmu sügisesest õues õppimisest ka mujal sotsiaalmeedias, näiteks Liikuma Kutsuva Kooli FB-grupis ja oma kooli lehel kasutades teemaviiteid #õueõppima ja #liikumakutsuvkool.

Kui ideedest jääb puudu?

Õues õppimise korraldamiseks leiate hulgaliselt ideid kevadisest õuesõppepäeva Padletist, Liikuma Kutsuva Kooli Facebooki grupist, kus oma mõtteid aktiivseteks ainetundideks ja õuesõppeks jagavad igapäevaselt võrgustiku koolid ise. Uurige ka Liikuma Kutsuva Kooli kodulehe ideepanka ja suhelge oma kolleegidega, sest koostegemine pakub kindlasti lisarõõmu!

Kord nädalas kuni 4. novembrini teeb ka Tartu Ülikooli liikumislabori õuesõppepäeva eestvedaja Gerttu Vaher sügisese õuesõppeteemalisi postitusi Liikuma Kutsuva Kooli facebooki gruppi.