Õuesõppenädal “TAAS SÜGISE SÄRAS ÕUE ÕPPIMA”

Info

Tartu Ülikooli liikumislaboril on suur rõõm teatada, et ka sellel sügisel toimub ühine liikuma kutsuvate koolide õuesõppenädal!

Ühine liikuma kutsuvate koolide õuesõppenädal toimub 06.11-10.11.2023.

On aeg haarata tunnitegevused ja -teemad kaasa ning minna taas õue sügise särasse õppima! Ei tasu unustada ka õues vahetundide korraldamist.

 

Selle aasta sügisese õuesõppenädala põhiliseks eesmärgiks on kutsuda üles nii suuri kui ka väikeseid liikumise sõpru koolinädala jooksul võimalikult palju aega õues tegutsema. Ja mis kõige olulisem: Olgu väike vihmasabin või tuuleiil, õue läheme ju ikka iga ilmaga!

Kuidas osaleda? Õuesõppenädalale on oodatud registreerima nii eraldi klassid kui ka kogu koolipere. Selleks, et ühisest õues õppimisest saaks osa võtta võimalikult palju Eesti koole, on ka sellel korral võimalik osaleda kogu nädala jooksul. Igaühe enda otsustada jääb, kas õues õpitakse nädala jooksul ühel tunnil, päeval või hoopis kogu nädala vältel. Registreerimislingi leiad lehekülje lõpust.

Jagage rõõmu!  Selleks, et ka teised saaksid osa teie õues veedetud koolipäevast, jäädvustage õues õppimist ning laadige oma tegevuste kirjeldused, materjalid, fotod, kogemused jms selle päeva jaoks loodud virtuaalsele seinale Padleti keskkonnas. Lisaks jagage rõõmu õues õppimisest ka mujal sotsiaalmeedias nii Liikuma Kutsuva Kooli FB-grupis kui ka oma kooli lehel kasutades märksõnu #õueõppima ja #liikumakutsuvkool.

Kui ideedest jääb puudu?  Muidugi tulevad appi varasemate õuesõppepäevade Padleti seinad: Kevadine õuesõppenädal 2022Sügisene õuesõppenädal 2022 ning Õuekuu 2023. Lisaks uurige Liikuma Kutsuva Kooli kodulehe ideepanka, Tartu Ülikooli liikumislabori koolitusi ja suhelge oma kolleegidega, sest koostegemine pakub kindlasti lisarõõmu!

Registreeri oma klass või kool juba täna alloleval lingil: 

REGISTREERIMINE

Toimumisaeg: 06.11.2023 kell 08:00 kuni 10.11.2023 kell 23:59

Asukoht: üle Eesti

Kontakt: Gerttu Vaher, oueoppima@gmail.com