GRUPP TÄIS! Aktiivsete ainetundide baaskoolituse stardipäev TALLINNAS

Registreerumisperiood on läbi

Info

  Liikuma Kutsuva Kooli aktiivsete ainetundide baaskoolitused koosnevad kahest koolituspäevast. Eeldame, et koolitusele registreerunud osalejad saaksid osaleda mõlemal koolituspäeval. Esimene koolituspäev TALLINNAS toimub 12. oktoobril. Sama koolituse jätkupäevale ootame kõiki stardikoolitusel osalenuid õpetajaid 16. novembril. Pakume osalejatele ideid ja lihtsaid võtteid ainetundide aktiivsemaks muutmiseks. Aruteleme teemadel miks ja kuidas õppida liikudes ning liikuda õppides ning kuidas viia läbi kiireid liikumispause istumisaja katkestamiseks? Koolitus on praktiline ja liikuv. Samas avaneb teil ka võimalus kolleegidega üle Eesti hästi toimivaid lahendusi omavahel vahetada.

Väikese, kuid olulise osa mõlemast koolituspäevast tegutseme kindlasti ka õues. Sügisel on eriti mõnus õues olla, kui seljas soojad riided ja jalanõud ei karda vihmast ilma.

SIHTRÜHM: Klassi- ja aineõpetajad, kes soovivad enda ainetundidesse liikumist lisada.     TÄHELEPANU! Kui registreerud stardipäevale, siis oled automaatselt kirjas ka sama koolituse jätkupäeval. Koolitus on osalevale õpetajale TASUTA. Aktiivsete ainetundide kahepäevaseid baaskoolitusi üldhariduskoolide  õpetajatele viiakse läbi Euroopa majanduspiirkonna programmist 2014-2021 toetatud projekti "Kooliõpilaste liikumisaktiivsuse toetamine" raames.

Toimumisaeg: 12.10.2023 kell 10:00 kuni 16:00

Asukoht: TALLINN

Kontakt: Reelika Kiivit, reelika.kiivit@ut.ee, 5239030