Liikuma Kutsuva Kooli programmi arendab ja viib üheskoos koolidega ellu Tartu Ülikooli spordi- ja füsioteraapia instituudis tegutsev TÜ liikumislabor.

Lisaks väiksemale tiimile, kes tegutseb liikumislaboris, on arendus- ja rakendustegevustesse kaasatud hulk eksperte ja praktikuid nii mujalt Tartu Ülikoolist kui väljastpoolt.

Liikumislabori üldkontakt:
Telefon: 519 22 440
Aadress: Ujula 4, Tartu 51005
E-postliikumislabor@ut.ee

Merike Kull

liikumislabori juhataja
tel: 51 76949


merike.kull@ut.ee

Maarja Kalma

võrgustiku juht

maarja.kalma@ut.ee

Riina Järvela

projektijuht

riina.jarvela@ut.ee

Laura Paide

võrgustiku sündmuste korraldamine ja koostöö KOVidega

laura.paide@ut.ee

Leene Korp

kommunikatsioon
tel: 504 6403

leene.korp@ut.ee

Janne Jaagant

kommunikatsioon


janne.jaagant@ut.ee

AKTIIVNE AINETUND

Maarja Kalma

aktiivsete ainetundide arendamine ja koolitused

maarja.kalma@ut.ee

Katrin Mägi

aktiivsete ainetundide arendamine ja koolitused

katrin.magi@ut.ee

Reelika Kiivit

aktiivsete ainetundide arendamine ja koolitused

reelika.kiivit@ut.ee

AKTIIVNE VAHETUND

Liis Süda

aktiivsete vahetundide arendamine ja mängujuhtide koolitamine

liis.suda@ut.ee

Kristi Vaher

aktiivsete vahetundide arendamine ja mängujuhtide koolitamine

vaher.kristi@ut.ee

AKTIIVNE KOOLITEE

Leene Korp

aktiivse koolitee arendamine

leene.korp@ut.ee

LIIKUMISÕPETUS

Maret Pihu

liikumisõpetus

Maret.Pihu@ut.ee

LIIKUMISLABORI UURINGUD

Evelin Mäestu

liikumislabori uuringud

evelin.maestu@ut.ee

Eva-Maria Riso

liikumislabori uuringud ja sammulugejate laenutus

eva-maria.riso@ut.ee

KOOSTÖÖPARTNERID

Triin Vihalemm

TÜ ühiskonnateaduste instituut

triin.vihalemm@ut.ee

Marko Uibu

TÜ ühiskonnateaduste instituut

marko.uibu@ut.ee

Sirje Aher

MTÜ Hared haridusekspert

sirje@hared.ee

Kati Veskimägi

partnerlussuhete konsultant

kati.veskimagi@ut.ee