Pimedast novembrist on saanud jõulutuledes särav detsember ning iga korraliku jõulukuu juurde kuulub ka advendikalender! Sel korral oleme koos koolide, õpetajate ja õpilastega ka ise ühe kalendri valmis teinud. Ning see on liikumisrõõmu pungil täis!

Kalendrist leiate tänasest alates iga päev kuni jõululaupäevani välja liikumisüllatusi labori inimestelt ja vahvaid harjutusi Liikuma Kutsuvatelt Koolidelt. Oma panuse kalendri koostamisse on andnud Pärnu Kuninga Tänava Põhikool ja Tallinna Kuristiku Gümnaasium. Toredaid harjutusi on meiega jaganud ka Tartu LõunaTERA direktor Rein Uusmaa. Mõnedel õpetajatele pühendatud päevadel (esmaspäeval ja kolmapäeval) annab soovitusi õpetajate liikumisrõõmu aasta entusiast – Tuuli Muistna Kohila Gümnaasiumist.

Kalendris leiab tegevusi nii lastele kui täiskasvanutele, nii üksi kui ka kambaga, nii distantsilt kui kokku saades proovimiseks. Saate teada, mida kujutavad endast kükitava jahimehe liikumispaus ja üleskutse „Diivanilt püsti!“ Selles võib kindel olla, et liikumisrõõmu jagub igasse päeva!

Soovime kõigile toredat ja liikuvat jõulukuud!