Esita inspireerivaid inimesi ja algatusi
Aasta Tegija 2020/2021 konkursile!

Eestis on aina enam liikuma kutsuvat mõtteviisi edendavaid inimesi. Innovaatilised õpetajad, koolinoored, lapsevanemad, omavalitsused ja partnerid tegutsevad selle nimel, et liikumine oleks koolielu igapäevane osa. Liikuma Kutsuva Kooli algatus ei piirdu ammuilma enam koolidega, osa võtavad terved kogukonnad.

Kuulutame 2020/2021 konkursi avatuks, et taaskord märgata ja tunnustada
Liikuma Kutsuva Kooli Aasta Tegijad!

Tutvu lähemalt ka eelmise aasta nominentide ja laureaatidega ning kogu inspiratsiooni!

Tänavu saab kandidaate esitada kuni 1. maini 2021. Laureaadid avalikustame liikuma kutsuval tunnustusüritusel, mis toimub juunis 2021.

Võrreldes eelmise aastaga on konkursi kategooriates toimunud mõningad muudatused. Kümne kategooria asemel on neid üksteist, millest enamik on juba möödunud korrast tuttavad, aga mõned on muutnud oma nime ja sisu:

Liikuma Kutsuv Mängujuht ja Särav Noortealgatus on nüüd ühine kategooria, mis kannab nime Liikuma Kutsuva Kooli Tegusad Õpilased.

Parim Distantsõppega Kohaneja asemel on nüüd Liikuma Kutsuva Kooli Leidlik Distantsõppe Lahendus.

Lisandunud on kaks uut kategooriat: Liikuma Kutsuva Kooli Kogemuste Jagaja ning Parim Õpetajate Liikumisrõõmu Toetav Algatus.

!Tutvu 2020/2021 kategooriate kirjeldustega siit!

Kandidaate saad esitada, kui täidad ära alloleva ankeedi.
Aitäh märkamast ja esitamast!

Aastatel 2020-2023 toimuvad Liikuma Kutsuva Kooli arendus- ja rakendustegevused projekti “Kooliõpilaste liikumisaktiivsuse toetamine” toel. Projekti rahastatakse Euroopa Majanduspiirkonna toetuste 2014-2021 programmist “Local Development and Poverty Reduction”, mille kaasrahastajaks on Sotsiaalministeerium ning omafinantseeringu katab Tartu Ülikool.