Tartu Ülikooli liikumislabori algatusel sündinud programm Liikuma Kutsuv Kool korraldab 10.-11. septembril 2020 Lõuna-Eestis sügisseminari, kuhu kogunevad programmiga liitunud 110 kooli esindajad kõikjalt Eestist. Kokku oodatakse seminarile kuni 200 osalejat. Liikuma Kutsuva Kooli sügisseminar toimub Euroopa Majanduspiirkonna programmist 2014-2021 rahastatud projekti “Kooliõpilaste liikumisaktiivsuse toetamine” raames.

Võrgustiku koolidele

Sügisseminar on Liikuma Kutsuva Kooli igasügisene suursündmus, kus kõlavad inspireerivad ettekanded, toimuvad töötoad ja on võimalus kogemusi vahetada ja uusi ideid saada. Lisage kuupäevad juba aegsasti kalendrisse!

Registreerimisinfo ja päevakava avaldame juunis.

Liikuma kutsuv mess

Sügisseminari oluliseks osaks on mess, kus tutvustatakse erinevaid liikuma kutsuvaid tooteid ja teenuseid. Messi fookuses on õpetaja liikumisrõõm ning õpilaste liikumis-, spordi- ja mänguvõimalused nii koolis kui kodus.

Mess toimub 10. septembril 2020 kell 11.00-18.00 paralleelselt liikumisteemaliste seminaride ja töötubadega.

Üritusele ootame osalema kuni 30 ettevõtet või organisatsiooni, kes tutvustavad oma tooteid või teenuseid. Samuti on kokkuleppel korraldajaga võimalus läbi viia töötuba, mis on suunatud kas uue oskuse õpetamisele või milles antakse põhjalikum ülevaade pakutavast teenusest või tootest.

Üritusel ei toimu otsest müüki, esmajoones on tegemist pakutavate toodete näidiste tutvustamise ning kontaktide loomisega.

Messil osalemine on eksponendile tasuta.

Avalik-kuulutus_22052020

Registreerumisankeedi leiate siit.