Võrgustiku koolituskalender 2021

2021. aasta koolituskava on koostamisel!

Võrgustiku koolide vunkseminar, mille fookuses on distantsõpe ja koolipere liikumisaktiivsus toimub 9. veebruaril veebikeskkonnas. Täpsem info liikumislabor@ut.ee

Sel aastal võrgustikuga liitunud uutele koolidele suunatud ideeseminar toimub esmakordselt veebi vahendusel kahes osas 22. veebruaril ning 1. märtsil.

Mängujuhtide koolitused toimuvad kevadel koolipõhiselt – võtame koolidega ühendust sobiva aja kokkuleppimiseks.

Aktiivsete ainetundide baaskoolitused klassi- ja aineõpetajatele leiavad aset sügisel 2021.

Liikuma Kutsuvate Koolide sügisseminar toimub 8.-10. september 2021.

Võrgustiku koolituskalender 2020

Aktiivse ainetunni stardi- ja jätkuseminarid on kooskõlastatud Haridus- ja Teadusministeeriumiga ning vastavad soovitustele viia läbi õuesõpet ja kasutada mitmekülgseid õppemeetodeid, mis toetavad õpilaste hajutatust. Koolituse eesmärgiks on toetada õpetajate valmisolekut rakendada erinevaid õuesõppe meetodeid.

August

September

Oktoober

November