Aastatel 2020-2023 toimuvad Liikuma Kutsuva Kooli arendus- ja rakendustegevused projekti “Kooliõpilaste liikumisaktiivsuse toetamine” raames, mida rahastatakse Euroopa Majanduspiirkonna programmist 2014–2021. Projekti kaasrahastaja on Sotsiaalministeerium ning omafinantseerija Tartu Ülikool.

Võrgustiku koolitused

Mängujuhtide koolitused on planeeritud sel kevadel toimuma koolipõhiselt – võtame koolidega ühendust niipea kui olukord lubab sobiva aja kokkuleppimiseks.

Aktiivsete ainetundide baaskoolitused klassi- ja aineõpetajatele leiavad aset sügisel 2021. Kevadel soojemate ilmade saabudes alustame päris uute töötubadega, mis keskenduvad täielikult õuesõppele.

NB! Seoses Covid-19 levikuga toimuvad seminarid ja sündmused lähikuudel valdavalt veebikeskkonnas!

{{ month.name }}

{{ get_dates(event) }} {{ event.data.post_title }}

Ürituse tüüp: {{ event.meta._event_type_value_key[0] }}

Toimumisaeg: {{ get_date_time_info(event) }}

Asukoht: {{ get_location_info(event) }}

Registreerumine: {{ event.meta._registration_if_open_value_key[0] }}

Registreerumisperiood: {{ get_registration_time_info(event) }}

Osalejate piirarv: {{ event.meta._participant_limit_value_key[0] }}

Osalejate piirarv: Puudub

Kontakt: {{ get_contact_info(event) }}

Töötoad ja seminarid mujal

Kui soovite koolipõhist koolitust või soovite, et viiksime läbi loengu või töötoa teie korraldatud üritusel, siis kirjutage meile liikumislabor@ut.ee

Käesoleval lehel näete uut koolituskalendrit ja registreerimissüsteemi, mille disainisid Tartu Ülikooli tudengid õppeaine Tarkvaraprojekt (LTAT.05.005) raames. Kui märkate midagi, mis vajaks veel täiendamist, siis palun andke meile sellest teada siin.