Aastatel 2020-2023 toimuvad Liikuma Kutsuva Kooli arendus- ja rakendustegevused projekti “Kooliõpilaste liikumisaktiivsuse toetamine” raames, mida rahastatakse Euroopa Majanduspiirkonna programmist 2014–2021. Projekti kaasrahastaja on Sotsiaalministeerium ning omafinantseerija Tartu Ülikool.

Võrgustiku koolitused

Mängujuhtide koolitused on planeeritud sügisel toimuma koolipõhiselt – võtame koolidega ühendust niipea kui olukord lubab sobiva aja kokkuleppimiseks.

Aktiivsete ainetundide baaskoolitused klassi- ja aineõpetajatele leiavad aset sügisel 2021. Kevadel püüame toetada õpetajaid läbi erinevate veebiseminaride ja pakkuda ideid ka õuesõppeks, et koolide taasavamisel viiruse levikut paremini kontrolli all hoida.

Seoses Covid-19 levikuga toimuvad seminarid ja sündmused lähikuudel valdavalt veebikeskkonnas!

{{ month.name }}

{{ get_dates(event) }} {{ event.data.post_title }}

Ürituse tüüp: {{ event.meta._event_type_value_key[0] }}

Toimumisaeg: {{ get_date_time_info(event) }}

Asukoht: {{ get_location_info(event) }}

Registreerumine: {{ event.meta._registration_if_open_value_key[0] }}

Registreerumisperiood: {{ get_registration_time_info(event) }}

Osalejate piirarv: {{ event.meta._participant_limit_value_key[0] }}

Osalejate piirarv: Puudub

Kontakt: {{ get_contact_info(event) }}

Liikuma Kutsuva Kooli ABC

Me kõik teame, mida tähendavad sõnad liikuma, kutsuma ja kool. Mida aga arvata, kui need kolm on omavahel ühendatud? Liikuma Kutsuv Kool? “Liikuma Kutsuva Kooli ABC” seminari viib läbi Tartu Ülikooli liikumislabori tiimiliige ja Liikuma Kutsuvate Koolide võrgustiku juht Maarja Kalma. 45 minutiga saate ülevaate, kuidas Eesti koolid toovad liikumisaktiivsust ja heaolu tundi ja vahetundi nii koolimajas kui -õues, kuid kaugõppe ajal muidugi ka kodus. Head vaatamist!

Ettekande slaidid leiate siit. Seminar toimus 15. märtsil 2021. aastal.

Töötoad ja seminarid mujal

Kui soovite koolipõhist koolitust või soovite, et viiksime läbi loengu või töötoa teie korraldatud üritusel, siis kirjutage meile liikumislabor@ut.ee Päringus palume ära tuua: millisele sihtrühmale te töötuba soovite, palju on osalejaid, samuti kus ja millal sündmus toimub.

Käesoleval lehel näete uut koolituskalendrit ja registreerimissüsteemi, mille disainisid Tartu Ülikooli tudengid õppeaine Tarkvaraprojekt (LTAT.05.005) raames. Kui märkate midagi, mis vajaks veel täiendamist, siis palun andke meile sellest teada siin.