Liikuma Kutsuva Kooli programmi arendab ja viib üheskoos koolidega ellu Tartu Ülikooli spordi- ja füsioteraapia instituudis tegutsev TÜ liikumislabor.

Lisaks väiksemale tiimile, kes tegutseb liikumislaboris, on arendus- ja rakendustegevustesse kaasatud hulk eksperte ja praktikuid nii mujalt Tartu Ülikoolist kui väljastpoolt.

Liikumislabori üldkontakt:
Telefon: 519 22 440
Aadress: Ujula 4, Tartu 51005
E-post: liikumislabor@ut.ee

TARTU ÜLIKOOLI LIIKUMISLABOR

Merike Kull, PhD
liikumislabori juhataja
merike.kull@ut.ee

 

 
Riina Järvela
projektijuht
riina.jarvela@ut.ee
 

 

Laura Paide
võrgustiku sündmuste korraldamine,
koostöö KOVidega
laura.paide@ut.ee

 

Kristi Vaher, MSc
aktiivsete vahetundide arendamine,
mängujuhtide koolitamine
vaher.kristi@ut.ee

 

Liis Süda, MSc
aktiivsete vahetundide arendamine,
mängujuhtide koolitamine

liis.suda@ut.ee

 

Eva-Maria Riso
sammulugejate laenutus,
liikumislabori uuringud
eva-maria.riso@ut.ee

 

Maret Pihu, PhD
liikumisõpetus
Maret.Pihu@ut.ee

 

Maarja Kalma, MSc
võrgustiku juht
aktiivsete ainetundide arendamine,
aktiivsete ainetundide koolitused
maarja.kalma@ut.ee

 

Leene Korp, MA
kommunikatsioon,
aktiivse koolitee arendamine
leene.korp@ut.ee
tel: 5046403
 
 
 
 
 
 

 

Janne Jaagant
kommunikatsioon
 

 

Kati Veskimägi
partnerlussuhted
kati.veskimagi@ut.ee
 
 
Katrin Mägi, PhD
aktiivsete ainetundide arendamine,
aktiivsete ainetundide koolitused

 

Reelika Kiivit, BA
aktiivsete ainetundide arendamine,
aktiivsete ainetundide koolitused

reelika.kiivit@ut.ee

 

Evelin Mäestu, PhD
liikumislabori uuringud
evelin.maestu@ut.ee

 

 

Koostööpartnerid

prof Triin Vihalemm, TÜ ühiskonnateaduste instituut
triin.vihalemm@ut.ee

 

Sirje Aher, MTÜ Hared,
haridusekspert
sirje@hared.ee

 

Marko Uibu, PhD
TÜ ühiskonnateaduste instituut
marko.uibu@ut.ee