❄️Õue, õue, õue!❄️
Viienda nädala ja ühtlasi ka viimased selle aasta õuemängud on teie ees.. ⬇️ Vahvat ja aktiivset jõulukuud kõigile! 🙃

Vaata FB-s

Peab ütlema, et meile laboris see helkuriga valguse toomine väga meeldib. Alles see oli, kui käisime peale tööpäeva helkuritega kõndimas ja ka mängu tegemas. Nüüd tahtsime ka enne tööpäeva ühe hea(helkuri)teo teha.
✨🤍
Juba hommikul kella 7 aeg oli meie instituudi parklas näha väga helkivat sagimist. Need olid esimesed liikumislabori inimesed, kes vastavalt juhistele olid end võimalikult nähtavaks teinud ja endale selga ning külge pannud helkurvestid, rippuvad helkurid, helkurniidiga saapapaelad jne.
🤍✨
Alustasime oma "Helkuriga õue" novembri teemakuu üritusega.
✨✨
Kõigepealt testisime ristsõnaga, kas me oskame end üldse piisavalt nähtavaks teha ja kui palju põnevaid fakte me helkurite kohta teame. Siis suundusime helkurites ja maskides tänavatele, et viia jalutama ligi 150 helkurit ning neile uus omanik leida.
🤍🤍
Oli rõõmu, südantsoojendavaid tänusõnu, kuid ka altkulmu vaatamist, mis asendus õnneks kiiresti naeratusega. Isegi mõni autojuht peatas auto, et ka tulla helkurit võtma. Ning mõni neiu sai natuke raha kokku hoida, kuna just oli plaanis minna lähipäevil helkurit ostma.

Aitäh, Maanteeamet, et andsite meile võimaluse teha tartlasi nähtavaks!
🤍
Millised on olnud teie helkuriga jalutamise kogemused ning toredad juhtumised?
#liikumislabor #liikumakutsuvkool #õpetajateliikumisrõõmuaasta #helkurigaõuekuu #õuesigailmaga #õueskasügisel

Vaata FB-s

Käes on neljas õuemängude nädal! Ilmataat hoiab meid endiselt ja lausa kutsub kõiki õue. ☀️🤪 Selle nädala mängud on siin. 👇 ... Näita rohkemNäita vähem

Vaata FB-s

Kohila Gümnaasiumi õpetaja Tuuli Muistna on esitanud küsimuse, mida ilmselt küsivad endalt kõik eestlased novembrikuus. Kas ja millise vastuse ta leidis, loe juba siit edasi 😉👇.

#Repost @nkkohilagumnaasium
• • • • • •
Kuidas leida enda jaoks liikumisrõõmu novembrikuus, mis kipub olema üks pimedamaid ja sombusemaid kuid aastas? Mina leidsin eile koos oma lennukaaslasega Liisaga liikumisrõõmu mõnusast jalutuskäigust Kohilas. Jagasime esimese kahe kuu muljeid õpetajatena ning peale jalutuskäiku nautisime kuuma teed ja mandariine. Muideks - ka õpetaja liikumisrõõmu kalendris on helkuriga õue kuu, seega kui lähete õue, siis ärge unustage helkureid!🙂 #õpetajateliikumisrõõmuaasta #liikumisrõõm #liikumakutsuvkool #liikumineteebrõõmsaks #nooredkooli